Učenici 4. razreda matične škole te 3. i 4.r. PŠ Toplice Lešće i njihove učiteljice Ivanka Škrtić i Vesna Đoković uživaju u prekrasnim danima u Selcu, ispunjenima druženjem, učenjem i istraživanjem. U sklopu Škole u prirodi, posjetili su akvarij, slikoviti Vrbnik i špilju Biserujku te upoznali prirodne i kulturne ljepote ovoga kraja. Kroz druženje i istraživanje stvaraju lijepe uspomene. Pozdrav iz Selca!
Informacije za učenike!
Dopunski rad učenika -16.6.2026.-24.6.2026. Podjela svjedožbi osmašima -četvrtak, 25.6.2026.u 9.00 Podjela svjedodžbi ostalim učenicima -petak, 26.6.2026. U 9.00 Upisi u srednje škole-uvijek smo u školi spremni za pomoć, ukoliko treba pitajte! Popravni ispit...