Ekolozi

Naša djelatnost je vrlo raznolika, obilježavamo razne eko datume i izrađujemo tematske panoe te istražujemo zanimljivosti iz  živog svijeta i okoliša koristeći razne web alate. Učenicima je posebno drago sudjelovati u raznim projektima i eko natječajima kao što je npr. Mali ekolozi – velike nagrade te foto natječaji u kojima smo uvijek pohvaljeni i istaknuti. Vrlo smo ponosni na naše Eko šetnje, gdje obilazimo naše mjesto i dajemo pohvalnice (koje sami izrađujemo) mještanima koji imaju lijepo uređen cvjetnjak ili okućnicu. Svrha naše aktivnosti je podizanje ekološke svijesti i širenje navike recikliranja pogodnih materijala. Tako i mi izrađujemo ukrasne i uporabne predmete od materijala pogodnih za recikliranje. Pozivamo sve učenike predmetne nastave da se uključe u našu skupinu jer razmišljajući ekološki podižemo kvalitetu svog života na višu razinu, a biti zdrav je uvijek in.